O Nas

Xpand EuroGroup™ wytycza nowe standardy w technologii izolacji i powłok nanoszonych metodą natrysku wysokociśnieniowego w Polsce i Europie. Naszym celem jest zapewnienie partnerom i klientom sprawdzonych technologii nowych generacji. Oferujemy wyłącznie autentyczne produkty o najwyższej jakości marki LALLAFOM® USA. Z Xpand EG i LALLAFOM® USA możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższej jakości materiały izolacyjne. Wszyscy Wykonawcy technologii LALLAFOM® USA podlegają procesowi szkolenia i certyfikacji stając się wyselekcjonowaną grupą specjalistów, wykonujących ocieplenie dachu, ściany, stropu, docieplenie poddasza, czy izolacja fundamentu. Posiadamy wyjątkowy program ochrony jakości, w ramach którego przeprowadzamy audyty na wykonywanych inwestycjach, dbając o zachowanie ścisłych procedur instalacyjnych. Oryginalne produkty marki LALLAFOM® USA są dostępne dla Państwa wyłącznie poprzez usługi naszych profesjonalnych Autoryzowanych Wykonawców!

Innowacyjność naszego centrum szkoleniowego oraz fachowość zespołu Autoryzowanych Wykonawców w Polsce i Europie opiera się na zastosowaniu najlepszych produktów i praktykowaniu najskuteczniejszych metod izolacyjnych. W oparciu o wyniki niezależnych badań i rządowych raportów ze świata, na temat zużycia energii i aspektów zdrowego środowiska człowieka, wyselekcjonowaliśmy najskuteczniejsze i zarazem ekologiczne systemy natryskowych powłok i pianek poliuretanowych.

„…Niewątpliwie nasza misja przyczynia się w jakimś stopniu do zmniejszenia zależności krajowej gospodarki od zewnętrznych, importowanych surowców energetycznych…”

Tomasz Brawata
Xpand EuroGroup™

 
 
 

DO PROJEKTANTÓW I DEWELOPERÓW

Jako profesjonaliści powinniście Państwo być dumni z wykonywanych projektów i jakości wykonywanych usług dla Swoich klientów. Poza talentem i sztuką rzemiosła, które na pewno wnosicie Państwo do każdego projektu, jedną z najistotniejszych rzeczy jakie decydują o jego powodzeniu (a tym samym o zadowoleniu odbiorcy) jest wskazanie najlepszych, skutecznych, zdrowych materiałów izolacyjnych dla ocieplania budynku. W Xpand EuroGroup szczycimy się ofertą dla realizatorów inwestycji jednorodzinnych i przemysłowych, przyczyniając się do tworzenia możliwie najlepszych, optymalnych konstrukcji. Robimy to poprzez dostarczanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie energooszczędności i ekologii. Dzisiaj wszyscy rozumiemy, że ceny energii będą rosły i nie ma żadnych oznak tego, że tendencja ta się zmieni. Za to rosnące koszty ogrzewania i chłodzenia w naszych obiektach stają się codzienną rzeczywistością. Kwestia właściwej termoizolacji naszego budownictwa nigdy wcześniej nie była tak poważna jak obecnie. Zapotrzebowanie na powłoki poliuretanowe, wykonane za pomocą pian natryskowych firmy LALLAFOM® USA rośnie w wielu regionach świata. Przyczyniają się do tego wysokie parametry termoizolacyjności oraz szczelności, którymi charakteryzują się wyroby tego producenta.

LALLAFOM® USA

LALLAFOM® USA jest pionierem w produkcji pianek natryskowych. Jako że świat stale się rozwija, konsumpcja naszych ograniczonych źródeł naturalnych bez przerwy rośnie. Celem LALLAFOM® USA poza głównym zadaniem, czyli tworzeniem energooszczędnych systemów natryskowych, jest jednocześnie dostarczanie produktów i rozwiązań, które przyczynią się do redukcji niekorzystnego śladu ludzkości pozostawionego na środowisku. Ponad 12 000 000 plastikowych butelek nie trafiło na składowisko odpadów – zostały one poddane recyklingowi i wykorzystane jako surowiec przy produkcji piany zamknięto – komórkowej – HeatGuard® Soy. Natomiast w piankach otwarto – komórkowych z serii SealGuard® 500 jedynym środkiem spieniającym jest wyłącznie woda. Ponadto unikatowość natryskowych pianek poliuretanowych LALLAFOM® USA polega na wykorzystaniu w ich składzie odnawialnych surowców naturalnych. Wyroby nie zawierają związków rakotwórczych ani alergicznych. Nie emitują też związków typu CFC i HCFC, zwanych popularnie freonami, szkodzących warstwie ozonowej.

Chociaż głównym celem LALLAFOM® USA jest udostępnianie jak najlepszej izolacyjnej pianki natryskowej, to Dział Produktów Specjalistycznych firmy wytwarza również ponad 200 różnych innych izolacji i powłok poliuretanowych – np. polimoczniki m.in. dla przemysłu i przedsiębiorstw OEM (Producentów Oryginalnego Wyposażenia).

LALLAFOM® USA jest wiodącym producentem przyjaznych dla środowiska natryskowych pian poliuretanowych oraz izolacyjnych powłok ochronnych. Stosując renomowane w świecie technologie stworzyliśmy linię produktów, które pomogą Państwu zrealizować marzenia o oszczędnym energetycznie, cichym i wygodnym budynku, wolnym od nadmiaru kurzu i alergenów. Oferowane produkty amerykańskiego producenta otrzymują liczne nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty. Nagradzane są za swą energooszczędność, ale również za formułę opartą na odnawialnych i podlegających recyklingowi składnikach. Jeżeli jesteś właścicielem domu, przedsiębiorcą budowlanym, rolnikiem, wykonawcą dociepleń lub architektem, LALLAFOM® USA posiada systemy pozwalające ułatwić Państwu wybór właściwej izolacji i podjęcie trafnej decyzji.

Rozwiązania w technologi LALLAFOM® USA zostały pozytywnie ocenione przez liczne grono znanych i liczących się organizacji, takich jak: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD.

W Polsce materiały izolacyjne LALLAFOM® USA zyskują szerokie uznanie; nasze produkty zostały docenione przez wielu specjalistów oraz komisje konkursowe i wielokrotnie nagradzana podczas targów budowlanych i wystaw branżowych.

„…W LALLAFOM® USA wszyscy podzielamy ten sam pogląd: Podstawowym sposobem na oszczędzanie energii jest po prostu – zużywać jej mniej! Organizacja bazuje na wieloletnim doświadczeniu i zastosowaniu technologii w ponad 30 krajach. Technologia izolacji natryskowej spełnia swoją misję zarówno w domach rodzinnych, projektach handlowych i instytucjonalnych jak również prestiżowych obiektach, n.p. Uniwersytet w Harvardzie, 1 World Trade Center w Nowym Jorku, czy Pentagon…”

Sebastian Broniarczyk
LALLAFOM® USA Global

 
 
 
 
 

Budujesz? Najlepsza Izolacja dla Ciebie!
Autentyczny LALLAFOM® USA również w Polsce!
Energooszczędnie, cicho, czysto i ekologicznie! Ciepło zimą, chłodno latem!
USA | POLAND | CANADA | QATAR | IRELAND | SWEDEN | JAPAN | AUSTRALIA | DUBAI | RUSSIA | AFRICA